Rozpoczecie Roku Harcerskiego

Czuwaj Druhowie i szanowni rodzice!

W niedzielę, 13 września odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku harcerskiego w Bunker Hill Forest Preserve w Niles, Illinois o 9 rano w “grove” 8.  Proszę o udział wszystkich zuchów, harcerzy, i wędrowników razem z rodzinami na mszę Św. oraz na zajęciach rozrywkowych.  Zapraszam też dzieci i rodziców, którzy chcieliby zapisać dzieci do jednostek harcerskich.  Wędrownicy, harcerze i zuchy przychodzą w mundurach, krótkie spodnie. 

W sobotę 19 września, odbędzie się pasowanie zuchów na harcerzy.  Wszyscy harcerze i zuchy spotykają się w Domu Harcerskim o 3pm w letnich mundurach.

Harcerze, prosze nie zapomnieć że punktacja drużyn się zaczyna od rozpoczęciu roku harcerskiego, i że wasza obecność pomoże w punktacji waszej drużyny.