Okazja pomóc i odpocząć na naszy pieknym ośrodku w Crivitz, Wisconsin

Drodzy Rodzice i Harcerze,

Nasze Koło Przyjaciół Harcerstwa które wspiera naszą pracę harcerską, poszukuje chętnych osób do pomocy w następujący weekend na naszym terenie w Crivitz, Wisconsin.  Są różne prace które powinne być dokonane przed zimą, włącznie ścinanie drzew, malowanie, uszczelnanie, itp.  Będzie można nocować w barakach, oraz będzie czas na odpoczynek i poznanie przyrody jesiennej.  Pan Arkadiusz Janocha, gospodarz terenu,  będzie na terenie od piątku do poniedziałku.  Wszelkie pytania proszę kierować do Pana Janochy, 773-716-8193.

Potrzebne są piły do cięcia drzew (gas powered chain saw), inne narzędzia będa dostępne na miejscu.

 

Zygmunt Figol

Hufcowy, Hufiec “Warta”

Email: phoenixinc2603@yahoo.com

Telefon: 312-813-3344